nahledZděný byt 3+1 s garáží v Lubech

Nabízíme k prodeji zděný byt 3+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve třípodlažním domě v Lubech u Klatov. Byt je situován ve 2. NP domu bez výtahu. Výměra bytu...více »

nahledMěstský dům v Chebu

Nabízíme k prodeji městský dům v Chebu, který je situovaný v bezprostřední blízkosti náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Jedná se o jednopatrový, do ulice šestiosý dům s velkým...více »

nahledByt 2+1 v Klatovech

Nabízíme k prodeji panelový byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve čtyřpodlažním domě v Klatovech v ulici Pod Koníčky. Byt je situován ve 4.NP domu bez výtahu....více »

nahledZahrada s chatkou Luby u Klatov

Nabízíme k prodeji zahradu s chatkou v Lubech u Klatov, která je situována u cyklostezky. Příjezd k pozemku je po místní obecní komunikaci. Zavedena užitková voda z Drnového potoka...více »

nahledHistorický dům – fara ve Zdebořicích

Nabízíme k prodeji historický dům – faru v obci Zdebořice, které leží 16 km od Klatov a 18 km od Sušice. Jedná se o objekt bývalé fary, která prošla částečnou rekonstrukcí. Na...více »

nahledRodinný dům ve Vítovkách (Hluboká u Kdyně)

Nabízíme k prodeji rodinný dům v osadě Vítovky, které spadají pod obec Kdyně, část obce Hluboká. Osada se nachází cca 5 km od Kdyně. Jedná se o přízemní objekt se sedlovou...více »

nahledByt 1+1 v Klatovech

Nabízíme k prodeji panelový byt 1+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v osmipodlažním domě v Klatovech v ulici Za Beránkem. Byt je situován v 7.NP domu s novým výtahem....více »

nahledRodinný dům v Horní Vltavici

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Horní Vltavici, která se nachází v okresu Prachatice 12 km od Vimperku. Objekt je situován při komunikaci vedoucí k hraničnímu přechodu Strážný...více »

nahledRodinný dům v Jindřichovicích

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Jindřichovicích, které se nacházejí 16 km od Klatov a 14 km od Sušice. Dům je situován v centru obce. Jedná se o přízemní objekt se sedlovou...více »

nahledRekreační chata Boříkovy

Nabízíme k prodeji rekreační chatu v chatové oblasti Boříkovy, které se nacházejí 12 km od Klatov a 6 km od Kolince. Pozemek je situován v okrajové části chatové oblasti. Na...více »

nahledChata u Poleně

Nabízíme k prodeji chatu se zahradou, která se nachází v chatové oblasti u obce Poleň, která leží 12 km od Klatov. Pozemek je situován v okrajové části chatové oblasti. Chata je ve...více »

nahledByt 3+1 v Klatovech

Nabízíme k prodeji panelový byt 3+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v šestipodlažním domě v Klatovech v ulici Pod Hůrkou. Byt je situován v 3.NP domu s výtahem. Výměra...více »

Realitní kancelář Klatovská realitní kancelář se prezentuje na serverech České reality, Reality Klatovy, Byty Klatovy a Pozemky Klatovy.
Typ nabídky:
Druh nabídky:
Lokalita:
Cena:
od  do 

Klatovská realitní kancelář
Denisova 105, 339 01 Klatovy

Tel.: +420 376 314 707
Fax: +420 376 314 707

Mobil: +420 603 169 733
Mobil: +420 737 310 359

email:klatovska.realitni@seznam.cz

Otevřeno:
Po-Pá 8:00-12:00 | 13:00-16:00