nahledByt 3+1 v Klatovech

Nabízíme k prodeji panelový byt 3+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v šestipodlažním domě v Klatovech v ulici Pod Hůrkou. Byt je situován v 3.NP domu s výtahem. Výměra...více »

nahledByt 2+1 v Klatovech

Nabízíme k prodeji zděný byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve čtyřpodlažním domě v Klatovech v Masarykově ulici. Byt je situován v 1.NP domu. Výměra bytu činí...více »

nahledRodinný dům v Klatovech

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Klatovech, který je situovaný pod Křesťanským vrchem. Jedná se o patrový objekt s celkovým podsklepením a půdním prostorem. Technické podlaží: 3x...více »

nahledRodinný dům v Lubech u Klatov

Nabízíme k prodeji rodinný dům, který se nachází v Lubech u Klatov. Jedná se o část bývalé tvrze, původně ze 14. století – objekt je památkově chráněný. Na střeše položena...více »

nahledCihlový byt 1+1 v Klatovech

Nabízíme k prodeji cihlový byt 1+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v třípodlažním domě v Klatovech v Koldinově ulici. Byt je situován v 1. vyvýšeném NP domu.Výměra bytu...více »

nahledRodinný dům v Pláničce

Nabízíme k prodeji rodinný dům v malé vesničce Plánička, která se nachází 15 km od Klatov a 6 km od Plánice. Dům je situován na okraji obce. Jedná se o přízemní objekt se sedlovou...více »

nahledRodinný dům v Mezholezích u Černíkova

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Mezholezích, které se nacházejí 6 km od Kdyně a 16 km od Klatov. Rekonstrukce domu proběhla v roce 2014. Dům je situován v okrajové části obce. Jedná...více »

nahledRodinný dům v Bezděkově u Klatov

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Bezděkově, cca 5 km od Klatov. Kolaudace domu proběhla v roce 1979. Dům je situován v okrajové části obce. Jedná se o patrový dvougenerační objekt s...více »

nahledZahrada k rekreaci u Běšin

Nabízíme k prodeji zahradu určenou k rekreačním účelům, která se nachází cca 400 m za obcí Běšiny. Pozemek je situován v chatové oblasti, kde jsou další tři rekreační pozemky....více »

nahledRodinný dům v Klatovech

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Klatovech, v klidné části Podhůrčí. Jedná se o přízemní objekt s obytným podkrovím a částečným podsklepením. V přízemí se nachází veranda,...více »

nahledChatka se zahradou v Točníku

Nabízíme k prodeji chatku se zahradou v Točníku, který leží 4 km od Klatov. Na pozemku je postavena zděná chatka – v přízemí je obytná místnost, ze které je po dřevěných...více »

nahledRodinný dům ve Skašově

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve Skašově, který se nachází 4 km od Měčína, 12 km od Přeštic a 12 km od Nepomuku. Jedná se o přízemní objekt se sedlovou střechou, na které je...více »

Realitní kancelář Klatovská realitní kancelář se prezentuje na serverech České reality, Reality Klatovy, Byty Klatovy a Pozemky Klatovy.
Typ nabídky:
Druh nabídky:
Lokalita:
Cena:
od  do 

Klatovská realitní kancelář
Denisova 105, 339 01 Klatovy

Tel.: +420 376 314 707
Fax: +420 376 314 707

Mobil: +420 603 169 733
Mobil: +420 737 310 359

email:klatovska.realitni@seznam.cz

Otevřeno:
Po-Pá 8:00-12:00 | 13:00-16:00